Aflati cine a culea laurii la concursul "Cupa Martisorului"

Noul an 2014 vine în întâmpinarea micilor iubitori ai şahului cu cea de-a 2-a ediţie a concursului lunii ianuarie „Prietenii şahului”, care va avea loc sâmbătă 25 ianuarie 2014, ora 1500 la sediul clubului.
Şi în acest an continuăm tradiţia turneelor organizate de clubul nostru în sprijinul celor dornici de perfecţionare! Vă aşteptăm să veniţi cu toate „armele şahiste”, atât tactice, cât şi strategice, cu ambiţie şi poftă de joc! Fie ca cei mai buni să câştige!
Vă urăm succes şi vă aşteptăm cu drag!

Antrenori

mihail-marinth

 

MIHAIL MARIN

 

Mai mult

luiza-marinth

 

LUIZA MARIN

 

Mai mult

 

otilia-baciuth 

 

OTILIA BACIU

 

Mai mult

 

stefan-baciuth

 

STEFAN BACIU

 

Mai mult

 

george-grigoreth.jpg

 

GEORGE-GABRIEL

  GRIGORE

 

Mai mult

 

Copyright © 2014 - 2020 Sah Club Mihail Marin. Toate drepturile rezervate.